UPRAWIAMY
KWIATY

Uprawiamy kwiaty organicznie - czyli w 100% ekologicznie bez sztucznych nawozów, oprysków, nie zmieniamy właściwości gleby, wykorzystujemy stanowiska w naturalny sposób. Jeśli szukasz jadalnych kwiatów - znajdziesz je na naszej farmie. Jeśli sam planujesz założyć ogród kwiatowy lub warzywny, chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem! W sezonie możesz kupić u nas wiaderka ciętych kwiatów, którymi udekorujesz swoje przyjęcie. Takie kompozycje na pewno zapadną w pamięci Gości a Ty będziesz mieć czyste sumienie, że nie szkodzisz środowisku (kupowane kwiaty z importu przebywają szmat drogi by do Ciebie dotrzeć, są konserwowane i szkodliwe dla natury).  

Jesteśmy na światowej mapie lokalnych ogrodników!

PROWADZIMY 
SKLEP ON-LINE

IMG_7596.jpg

W naszym sklepie znajdziesz starannie wyselekcjonowane przedmioty. Najbardziej cenimy rękodzieło, dlatego staramy się wyszukiwać wspaniałe perełki pośród znajomych twórców. Sami zajmujemy się wytwarzaniem świec sojowych oraz innych produktów na bazie kwiatów. Od niedawna oczkiem w głowie jest SUSZARNIA - biżuteria i dodatki na bazie suchych roślin. Gotowe dekoracje znajdziesz w sklepie on-line

  • Facebook
  • Instagram

ORGANIZUJEMY 
WARSZTATY

50124834_239678033598707_135849362453430

Organizujemy warsztaty u nas na farmie a także dojeżdżamy na wieczory panieński, imprezy firmowe i w wyznaczone miejsca. Często pracujemy na własnym materiale pochodzącym z uprawy ekologicznej. 

Zawsze finałem warsztatów są zdjęcia, które są niezwykłą pamiątką! 

Informacje o terminach warsztatów będziemy zamieszczać poniżej a także na naszych profilach na instagramie i fb.

Do zobaczenia!

  • Facebook
  • Instagram

Paulina 661 166 858 

Bartosz 661 244 452

Niechanowo, ul. Długa 35